понедельник, 30 июля 2012 г.

Догляд за меблями з ротанга

Ротанг - пальмова ліана. Меблі з ротанга екзотичні, надійна і елегантні, але вимагають відповідного відходу. Регулярно протирайте пил невеликий щіткою або пилососом. Губкою, змоченою в мильній піні, змийте все забруднені місця, щоб не залишилося плям. Меблі з ротанга люблять вологість, хоча ці меблі не для вулиці. Краплі дощу, прямі сонячні промені і роса все це завдає шкоди меблів.

Для уникнення цього, меблі потрібно захищати покривалом. В іншому випадку меблі з часом втратить властивий їй свіжий вигляд. Сухе повітря всередині приміщення висушує меблі, призводить до появи тріщин. Добре допомагає періодична протирання меблів вологою (не мокрою) губкою. Для чергової прибирання підготуйте склад води з порошком. Губка не повинна містити велику кількість води. Маленькою щіткою протріть усі щілини. Не мочіть дерев'яні місця меблів. Видаліть піну вологою губкою.
Меблям з ротанга потрібна додаткове прибирання. Десь раз на рік потрібно повністю вимити "необроблену" меблі. Пил прибирають вакуумної щіткою. Брудну роботу виконуйте теплою водою з миючим засобом за допомогою губки або м'якої щітки. Для меблів, що стоїть на вулиці, можна використовувати садовий шланг. Висушити на сонці або під прямим натиском вентилятора.

Для сушки дуже хороший вітряний день. Не рекомендують сідати на плетені меблі, поки вони повністю не висохнуть. Після того, як меблі висушити протягом декількох днів, перевірте всі поверхні і якщо виявляться гострі смужки або розмиті місця, обережно зачистите їх наждачним папером. Можна покрити шаром лаку, шелаку, глазур'ю. Розпилювачем користуйтеся на вулиці. Можна оновити нової фарбою пофарбовані місця. Дати фарбі висохнути кілька днів. Після цього можна нанести для глянцю тонкий шар рідкого меблевого воску. В такому стані мебля довго залишається чистою.



Комментариев нет:

Отправить комментарий