пятница, 27 июля 2012 г.

Як правильно вибрати і купити ліжечко для дитини

Поповнення у сім'ї - радісна подія для всіх її членів. Настає пора ремонту, покупок і очікування. Проте ми все ж рекомендуємо приділити особливу увагу покупці меблів для малюка. І в першу чергу це стосується дитячого ліжечка. Адже саме меблі можуть надати згубний вплив на здоров'я новонародженого, і Ваше завдання - уникнути цього.

1. Матеріал ліжечка. Ліжечко повинно бути виготовлена ​​з натурального дерева без використання лаків і фарб. Коли дитина підросте, він буде вивчати все на смак, і нерідко дітки гризуть бильця ліжка під час прорізування зубів. Самі розумієте, що потрапляння фарби або лаку в організм дитини дуже небажано. Купуючи ліжечко зверніть увагу на сертифікати. У них повинно бути зазначено, що при виготовленні не були використані шкідливі речовини, а вся поверхня ліжечка ретельно відшліфована. Інакше доведеться виймати занози, що гарному настрою не сприяє.
2. Деталі ліжка. Всі деталі повинні бути міцно з'єднані і ретельно підігнані один до одного. Не повинно бути ніяких зазорів, щоб дитина ненароком не засунув палець. Всі металеві деталі повинні бути втоплені в дереві і закріплені спеціальними заглушками.

3. Правильно підбирайте висоту дна. Ніяких проблем цей пункт не може Вам доставити, оскільки у продажу є величезна кількість моделей з регульованою висотою дна. Поки дитина маленька, встановіть максимальну висоту, щоб не довелося сильно нахилятися над ліжечком. Коли дитина зможе перевертатися і самостійно вставати, висоту потрібно опустити щоб уникнути падіння.

4. Додаткові деталі. Вибираючи ліжечко, зверніть увагу на прості моделі, без різьблення і прикрас. Про них дитина може поранитися, а всю красу він наврядчи оцінить. Варто віддавати перевагу самої гладкою і класичній формі. Добре, якщо ліжечко буде забезпечена ящиком для зберігання речей або бічний сумкою. Це дуже зручно і безпечно для малюка.

5. Ліжко-колиска. Кожен батько сам вибирає, заколисувати дитину під час засинання чи ні. Дійсно, під час заколисування дитина швидше заспокоюється, однак він буде важко засинати без колиски. Крім того, ближче до напівроку малюки стають дуже активними, і коливається ліжко представляє для них значну загрозу. Виробники часто не продумують конструкцію колиски, через що ліжко легко може перекинутися.

6. Опускається бортик. Ця деталь ліжечка дуже корисна для батьків. По-перше, в такому ліжку дитина може спати кілька років. Підрослому чаду потрібно лише опустити один бортик, і ліжко перетворюється в зручне спальне місце. Опускається бортик можна використовувати коли дитина надто малий. Щоб не привчати його до свого ліжка, досить опустити бортик і підсунути дитяче місце впритул до вільного краю ліжка. Таким чином малюк спить поруч з Вами, але при цьому він у своєму ліжечку.

7. Прути. Всі прути ліжечка повинні бути закругленими і міцними. Відстань між ними не повинно бути більше 6 сантиметрів, інакше малюк може застрягти між ними, просунувши голову. Добре, якщо пару прутів посередині бортика можуть вийматися. Підросло чадо тоді самостійно зможе вибиратися з ліжка.

8. Матрац. Матрацик має ідеально відповідати розмірам дитячого ліжечка. Наповнення матраца обов'язково має бути гіпоалергенним, наприклад, кокосова стружка або водорості. Він не повинен бути занадто м'яким, оскільки це створить більше навантаження на хребет малюка. Подушка дитині не потрібна.

9. Ліжко-манеж. Ця модель ліжечка ідеальна, якщо Ви часто подорожуєте або живете на знімних квартирах. Ліжечко можна скласти до розміру сумки і легко перевозити. Вдень вона виконає роль манежу, а вночі перетвориться на дитячу ліжечко.

10. Аксесуари. Будь ліжко має жорсткі стінки. Це стає причиною ударів і травм дітей, які самостійно перевертаються і встають, але ще не до кінця контролюють руху. Тому важливо підібрати постільні аксесуари, які будуть захищати малюка від ударів. М'які бортики повинні бути міцно прив'язані до ліжечка, як і постільна білизна. Але варто відмовитися від балдахіна, які збирає пил і перекриває доступ повітря. Однак вирішувати Вам!



Комментариев нет:

Отправить комментарий