суббота, 28 июля 2012 г.

Як правильно вибрати і купити стілець

Стілець - це такий предмет меблів, який помітний в двох випадках: коли його не вистачає і коли він заважає. Без стільця не буває повноцінної кухні або кабінету. Однак вибираючи стільці мало хто керується іншими характеристиками вироби, крім його зовнішнього вигляду. А даремно, адже якісний стілець буде служити Вам довго і виглядати красиво.

Традиційно вважається, що дерево - найкращий матеріал для стільців. Такі мебля красива і міцна. Однак вартість дерев'яних стільців досить висока, і не кожен можете собі їх дозволити. Проте якщо Ви все-таки вирішили придбати саме дерев'яні стільці, просимо звернути увагу на наступні види деревини, яка використовувалася при їх виготовленні: бук, модрина, дуб, в'яз, тик, граб, біла акація, платан, горіх, кизил, яблуня, ясен , залізна береза. Якщо Ви хочете поставити стільці на балконі, веранді або терасі, то вибирайте тик або модрину. Ці породи дерева не бояться вологи і завжди будуть відмінно виглядати. Якщо дерев'яний стілець Вам здається занадто важким, виберіть ротанг. Це натуральний матеріал, дуже легкий і міцний. Крім того, вироби з ротанга на порядок дешевше дерев'яних.
Пластикові стільці зазвичай не використовують вдома, а даремно. Адже сьогодні різноманітність таких моделей величезне, просто у нас пластикові стільці асоціюються з дешевими кафе. Можна, припустимо, придбати стільці з прозорого міцного пластику. Такі моделі зроблять візуально невеликий простір ширше. Пластикові стільці дуже легко сховати, склавши один на одного.

Не варто вибирати металеві стільці. Це не зовсім зручні і не комфортні моделі. Інша справа - стільці з металу і дерева, або металу і пластика. Такі стільці найчастіше можна регулювати по висоті. Складні стільці виручать Вас в той час, коли вдома з'являються гості, а сидячих місць не вистачає. Складні стільці легко зберігаються, займають мало місця і швидко трансформуються.

Якщо Ви любите м'яку поверхню стільця, зверніть увагу не тільки на зовнішнє покриття, але і на наповнювач. Важливо, щоб тканина оббивки пропускала повітря. Дуже красиво виглядають атлас, велюр і шовк, однак такі матеріали вимагають особливого догляду і дуже дбайливого ставлення. Зіпсувати таку оббивку дуже легко, а коштує вона чимало. Для щоденного використання краще вибирати стільці, обтягнуті мікрофіброю. Вона міцна, приємна на дотик, легко миється і дуже міцна. Зверніть увагу при виборі м'якого стільця на те, щоб тканина оббивки була не просто приклеєна, а міцно прибита.

Наповнювачі оббивки стільця бувають пухові, ватіновие, синтепонові, ватяними або поролонові. Останні три варіанти рано чи пізно втратять свою форму, тому враховуйте такий фактор. Ватин може піддаватися нападам молі, тому його потрібно ретельно зберігати. Вибираючи пухові наповнювачі, уважно огляньте оббивку. Якщо вона буде неякісної, то пух почне вилазити назовні.

Не купуйте стільці в тих магазинах, де на них не дозволяють посидіти. Випробувати стілець перед покупкою потрібно обов'язково! Тримайте ступні при цьому на підлозі, а коліна повинні перебувати під прямим кутом. Глибина сидіння повинна складати 40-45 см. Окінувшісь на спинку, Ви повинні відчути комфорт і зручність. Край сидіння повинен бути закруглений, інакше він стане упиватися в ноги. Якщо в будинку є люди великої комплекції, не варто брати стільці з підлокітниками. Занадто м'який стілець принесе шкоду хребту і дискомфорт - Вам.


Комментариев нет:

Отправить комментарий