воскресенье, 31 марта 2013 г.

Як відрізнити фабричні меблі від зробленої в гаражі


А навіщо взагалі вміти відрізняти фабричну меблі від зробленої в гаражі? Я хочу відразу сказати вам, друзі, що дуже часто «гаражна» меблі виявляється на порядок якісніше і довговічніше фабричної. Особливо, якщо йдеться про такий чи такому нехлюйстві, яке дозволяють собі деякі меблеві фабрики.
Однак я не втомлюся повторювати вам, що всі ми живемо в світі, де для деяких ділків, обдурити покупця стало справою честі. Наприклад, хтось вам порекомендував купити меблі, виробництва фабрики «провісшую петля». Ну, ось хтось купив її меблі і залишився задоволений. Ви вирушаєте в найближчий меблевий салон, де вас радо зустрічає активний менеджер з продажу і прямо з порога починає свій півторагодинний монолог про те, як прекрасне життя з меблями, купленої в їх салоні. Через півтори години, коли мовна м'яз менеджера злегка подустанет, він зробить паузу і поцікавиться у вас: «А з якою метою-то ви до нас зайшли, шановний?»
Як відрізнити фабричні меблі від зробленої в гаражі

Ви, звичайно ж, не втрачаєте свій можливо єдиний шанс щось сказати менеджеру і починаєте цікавитися продукцією меблевої фабрики «провісшую петля». Досвідчений психолог помітить і відчує ті дві або три мілісекунди замішання менеджера. Але простий покупець меблів, цього точно не побачить. І ось менеджер вам радісно відповідає: «Вау! Так ви потрапили за адресою! Ми якраз є ексклюзивними дилерами фабрики «провісшую петля» і ми готові запропонувати вам її чудову продукцію! »

Потім, менеджер веде вас в виставковий зал для ознайомлення з виробами цього виробника меблів. Ви замовляєте меблі і «на всі сто» впевнені, що купуєте якісний і дорогий товар фабрики «провісшую петля». Через місяць вам привозять і встановлюють гарнітур. Ну, і все добре, якби не одне АЛЕ - це виріб не є продукцією компанії «провісшую петля». Його зробили місцеві гаражні умільці. Зробили непогано - якісно, ​​але от ринкова ціна таких меблів на 50% нижче, ніж у «провісшую петлі». Загалом, менеджер меблевого салону «надув» вас, продавши під виглядом престижної фабричної меблів, виріб виробництва місцевих умільців. І ви про це, може бути, ніколи не дізнаєтеся, а якщо і дізнаєтеся, то щось змінити, швидше за все, вже буде пізно. Власне, тому, я і пропоную розібратися, як же відрізнити фабричну меблі від «гаражної».
Як відрізнити фабричні меблі від зробленої в гаражі
Рекомендації щодо виявлення відмінностей фабричних меблів від «гаражної»
Існує кілька ознак, які можуть допомогти покупцеві розібратися в тому, де зроблена дана меблі. Я пропоную вам зараз їх розглянути.

Наявність слідів розмітки на деталях. Всі ми знаємо, що «гаражники» виробляють свердління отворів в деталях за допомогою ручного дриля. У них немає свердлувальних верстатів з ЧПУ. І ясна річ, для якісного свердління, необхідно виконати розмітку на меблевих деталях. Для цього використовують простий олівець або маркер.

Обов'язково після складання виробу, проводиться ретельне видалення слідів розмітки з видимих ​​поверхонь деталей. Але, як показує практика, збирачі часто лінуються це робити, залишаючи «сліди злочинів» у вигляді ліній під знімними меблевими полками, в місцях установки чашечок петель на дверях, в місцях кріплення меблевих напрямних і т.д.

Причому, навіть багато виставкові зразки, виставлені в меблевих салонах, теж мають сліди розмітки на деталях. Так що, вивчаючи виставковий зразок, придивіться уважно - раптом десь під знімною полицею залишилися сліди від простого олівця або маркера. Але, навіть, якщо і всі витерто ідеально, то достатньо просто відкрутити якусь полицю, яка зафіксована на конфірмати, і, якщо ці меблі зробили «гаражники», то ви побачите сліди розмітки під конфірмати. Бо, як правило, їх витирають з уже зібраної конструкції.

Попросіть у менеджера каталог продукції цікавить вас меблевої фабрики. Кожна меблева фабрика постачає своїх дилерів каталогами продукції, що випускається. Такі каталоги замовляються на поліграфічних фірмах. Вкладається пристойна сума у ​​створення іміджу підприємства, розробляється професійний дизайн, використовується дорога якісна папір. Загалом, взявши в руки такий каталог, ви зрозумієте, що його ніяк не зміг би роздрукувати Вася Пупкін на дедушкином кольоровому струменевому принтері. Також там ви обов'язково побачите логотип меблевої фабрики. Ну і, звичайно ж, в каталозі будуть представлені всі моделі, що випускаються даною компанією. Загалом, якщо такого каталогу у менеджера немає, то цей салон точно не є дилером цікавить вас виробника меблів. Якщо ж менеджер вам люб'язно надасть для ознайомлення цей каталог, то це, знову-таки, не привід розслаблятися. Адже, отримати каталог нескладно - поїхав на меблеву виставку і набрав там 20кг «макулатури», а далі сидиш у своєму салоні і робиш вигляд, що ти дилер. Тому треба поставити менеджерові деякі уточнюючі питання.

Задайте менеджерів першої уточнююче питання. Запитайте, чи можна замовити фабриці виготовлення от точно такого ж шафи, але не з чотирма висувними ящиками, а з трьома. І якщо так, то, як це вплине на вартість меблів? Якщо менеджер відразу ж відповість, що це можливо, і вартість меблів при цьому не зміниться, а можливо навіть і зменшиться (так як в шафі буде на один висувний ящик менше), тоді можете бути впевнені, що вам намагаються продати «гаражну» меблі під видом фабричної. Так як, я вже розповідав, що фабрична меблі виробляються серійно, і будь-які зміни дизайну конструкції чреваті відчутним збільшенням її вартості, навіть, якщо ваші зміни ведуть до зменшення витрат матеріалів і фурнітури.

Якщо ж, менеджер скаже, що цього зробити неможливо або можливо, але це істотно збільшить вартість меблів, тоді продовжуємо ставити питання.

Задайте менеджеру другий уточнююче питання. Запитайте, в якому вигляді привезуть меблі вам додому. Чи буде вона упакована? Якщо так, то це буде стрейч-плівка або гофро-картон. Це виріб буде повністю розібрано або частково?
Як відрізнити фабричні меблі від зробленої в гаражі
Зазвичай «гаражники» везуть меблі клієнтам частково розібраної і обернутої стрейч-плівкою. Причому, так роблять сумлінні гаражники, а ось нехлюї - ті взагалі нічого не пакують. Вони просто перекладають фрагменти меблів поролоном і везуть на свій страх і ризик.

Фабрична ж меблі упаковується в гофро-картон. Поставляється вона в повністю розібраному вигляді. Правда, деякі меблеві фабрики, поставляють в зібраному вигляді невеликі вироби, такі як мобільні тумби, приставні тумби, комоди і т.д. Але незалежно від виду постачання, абсолютно вся продукція упаковується і на кожну упаковку наклеюється ярлик з маркуванням, в яку, як мінімум, входить модель виробу.

Якщо менеджер вам скаже, що меблі буде упакована в «гофру» і розібрана, тоді попросіть його показати вам, як виглядають упаковки. Активно працюють меблеві салони мають на складі продукцію, виробництва своїх основних постачальників. Хоча, не факт, що у них буде, що вам показати. Так що, відмова менеджера - це не привід констатувати, що він вас намагається обманути.

Що ж, думаю, тепер додасться проблем у недбайливих продавців меблів, ну, і офіційні дилери меблевих фабрик будуть злегка здивовані «просунутістю» своїх покупців.

Комментариев нет:

Отправить комментарий